Kategorie

  • Brak kategorii

*

wow. tyle czasu minęło? ciekawie jest poczytać stare wpisy.
ostatni mój wpis przypadł na przełomowy moment. chociaż chyba dopiero teraz, z perspektywy czasu widzę, jak bardzo przełomowy. Był to koniec bardzo przykrego i trudnego roku, chorych relacji i niszczących emocji. Zaczął się czas spełniających się małych marzeń (choć i wielu wątpliwości, trudności i niewiadomych).
Pamiętam, że gdy wchodziłam na tą drogę, pytałam się Tego-Który-Wszystko-Wie o zdanie. Nie chciałam popełnić kolejnego błędu, których w moim życiu i tak było zdecydowanie za dużo. Dostałam wtedy jasną i wyraźną odpowiedź, że tak, że to jest to. Że wyjdzie mi to na dobre.
I wychodzi mi na dobre. Pod niektórymi względami stało się to od razu. Inne rzeczy dzieją się powoli i stopniowo. Zdarza mi się czuć taka szczęśliwa. Zdarza mi się, że moja nadzieja na to, że „wszystko będzie dobrze”, jest naprawdę duża. Chociaż czasami, gdy uświadamiam sobie jak długa droga jest do tego, aby „wszystko było dobrze” to czuję się podłamana i trudno mi uwierzyć, że to kiedykolwiek nastąpi. Myślę, że nie warto wybiegać za bardzo myślami w przyszłość (bo już nauczyłam się, jak jest nieprzewidywalna), a skupić się na tym co tu i teraz, na każdym małym kroczku w dobrą stronę.
Kocham i jestem kochana w sposób inny niż wszystko czego doświadczyłam do tej pory.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>